ישי פרנקל - האיש והשירותים שהוא מציע

שלום לכם, אני ישי פרנקל, נולדתי ב-1999 וגדלתי עם מחשב מגיל 3. כל הזמן הזה הוביל אותי ללמידה עצמאית של המון תחומים, ויש לי גם תעודת טכנאי I.T מוסמך (תיקון ציוד מחשוב), והסמכה לטכנאי סמארטפונים.

כיום אני מעביר שיעורים פרטיים לעריכת וידאו, מקים אתרים, ואני עושה גם המרה של קלטות ישנות לכונן חיצוני, וכל העסקים שלי מספקים מסגרת נוחה ויתרונות רבים עליהם אפרט מיד.

 

המרת קלטות MiniDV או VCR לקובץ MP4

בערוץ היוטיוב שלי הדרכתי איך לבצע המרה לקלטות ישנות באמצעות מכשירים שניתן לקנות באינטרנט.

 

הניסיון שלי מאפשר לי להמיר קלטות רבות, עריכת הקטעים המיותרים וייצוא של כל סרטון בנפרד לקובץ MP4 שהוא הפורמט הכי נגיש לצפייה במחשב, נגנים או העלאה ליוטיוב.

 

בסוף העבודה, בהתאם למשקל הקבצים אעביר לכם את כל הקבצים לכונן חיצוני, במחיר מצויין דרך החנות שבבעלותי לשרתים וכונני אחסון - GemDrives.

 

עריכת וידאו - שיעורים פרטיים

כל סרטון ביוטיוב אני מתחיל ב״שלום לכם, אני ישי פרנקל״ כבר 12 שנים. בכל סרטון שיפרתי את יכולות העריכה שלי, וכיום אני יוצר סרטוני תדמית לחברות (סרטון שעשיתי עבור מייקרוסופט) וסטרט-אפים (סרטון ל-SolarBox).

 

במידה ותרצו סרטון קצר לאינסטגרם עבור העסק, הנכס או כל דבר שהנכם מעוניינים למכור ולשווק - אני אשמח לשמוע מכם באימייל ולתת הצעת מחיר רלוונטית.

 

סוגי הסרטונים שאני מתמחה בהם:

  • סרטונים ל-Instagram (ניו מדיה בכללי)

  • צילום נדל״ן

  • סרטוני תדמית לחברות

  • סרטוני סיכום אירוע / השקה / מסיבות עיתונאים

  • ועוד..

 

מכירת שרתי אחסון לעסקים ולבית

בזכות קשר עם חברת Synology ו-Eaton, שפנו אליי כדי לסקר את המוצרים שלהם בערוץ היוטיוב, חקרתי ולמדתי לעומק את המכשירים האלו, וכיום החנות שלי GemDrives מספקת שירות וייעוץ לבחירת שרת אחסון, כוננים ואל פסק מתאימים.

 

במידה ותרצו עזרה נוספת עם השרת שלכם בהקמה והפעלה של פונקציות, ניתן לקבוע איתי שעת ייעוץ בתשלום (צרו קשר באימייל ishayedits@gmail.com).