לוקח את המחשב לכל מקום

היום אני נוסע לתל אביב, לא בשביל פגישת עבודה אלא סתם כדי לפגוש מישהי.

אני כל כך רגיל לקחת איתי את המחשב לרכבת, אז שמתי אותו בתיק ועפתי לתחנה - הגעתי בול בזמן.


שכחתי את האוזניות בבית, ובדיעבד אולי היה עדיף לי לקחת את הקורקינט לת״א במקום לקשור אותו בב״ש, ככה זה כשהכל קורה בלחץ.


אז עכשיו אני יוצא לדייט, עם תיק שיש בו לפחות כמה קילואים, וצריכים לטייל 50 דקות בת״א עד למסעדה במקום להגיע על קורקינט. הכל לטובה, ואני בטוח שיהיה כיף לעשות את ההליכה הזאת, אבל היה יותר כיף ללכת משוחרר, בלי תיק על הגב.


תיק. דבר כל כך שימושי. אין מצב שאני יוצא מהבית בלי בקבוק מים, מטען נייד, 3 סוגי כבלים ואוזניות קשת גדולות. איך אני יכול בכלל לנסוע לתל אביב בלי תיק?


עם התיק של הקורקינט זה יכול להיות נחמד. נכנס שם נייר טואלט, בקבוק מים ומטען נייד עם הכבלים - רק צריך להישאר עם הקורקינט כל הזמן, כי בטוח מישהו יגע בתיק, ואולי אפילו יגנוב את הקורקינט למרות המנעול, בכל זאת תל אביב.


עכשיו כשאני ברכבת בלי אוזניות, בלי ספר, אחרי 15 דקות של בהייה בנוף - עלו לי המון רעיונות לדברים שאפשר לעשות עם המחשב גם כשאין לי אוזניות, דבר ראשון היה הכתיבה ומיד אחריו עוד מלא דברים כגון:

  • כתיבת פוסטים לבלוג של האתר הזה, של האתר GemDrives, ועבור החנות הבאה שאני מתכנן לפתוח

  • לעשות סדר בקבצים ולמחוק מה שלא צריך

  • לעבור על סרגל המועדפים בגוגל כרום ולסנן אותו

  • לקרוא מאמרים על תחומים שמעניינים אותי, או לפתוח ספר אלקטרוני

  • לעבור על הקמפיינים שלי בפרסום ב-Google

  • לעצב וליצור פרסומות עבור החנויות שלי

  • לסנן את האימיילים שסימנתי עם דגל אדום

  • לעבור על כל הפרוייקטים שלי ב-Notion ולקדם עניינים, אולי אפילו לעצב מחדש עמודים ב-Notion.

  • וכמובן, להסתכל על הנוף ולאפשר למוח חצי שעה-שעתיים של מנוחה

הכי חשוב בשבילי, זה לא לבזבז את הזמן בבהייה בפלאפון. אפשר לעשות דברים מועילים עם הסמארטפון, אבל לרוב זה מסתכם בגלילה אינסופית ברשתות החברתיות - ואני רוצה לנצל את הזמן שלי לטובה.


לסיכום אגיד, שיש משהו יפה ונכון במשפט Less is more. תמיד יותר כיף לטייל עם תיק קל, להיות מינימסליסט חסר ריהוט כי אתה יכול פשוט לעזוב הכל ולברוח לאן שתרצה, כשאתה יודע שאתה יכול לארוז תיק קל ולהנות.

סה״כ, אפשר לשלוט במוח שלנו וברגשות שלנו, באמת התבאסתי, נסיעה בלי אוזניות, סתם אני סוחב מחשב כבד וכו׳ - אבל כשמנסים לקחת את המצב הקיים, ולעשות איתו משהו טוב - אתם תמיד תמצאו פתרון יותר מספק מאשר לשבת זעופי פנים.49 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

ברגע זה אני מתחיל להשתלב בתוך החיים של עצמי, מרגיש זרימה ונינוחות עם מה שאני עושה, זה לא היה ככה בשבועות הראשונים של האזרחות שלי. השתחררתי מהצבא ב-4.8.2020. כיום, 13 ימים לתוך תהום האזרחות שתיפער לנצח